Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1025

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165

Warning: Creating default object from empty value in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/themes/specular/admin/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Coaching Indywidualny Biznesowy Lublin - Coach Ewa Kowal

Coaching Indywidualny biznesowy Lublin

Coaching indywidualny / biznesowy / Lublin

Czym jest coaching?

Coaching jest narzędziem z obszaru rozwoju osobistego i zawodowego. To proces mający na celu rozwój osoby, która przechodzi drogę od stanu obecnego do stanu pożądanego. Przede wszystkim coaching to partnerska relacja, podczas której coach wspiera Klienta z jak najlepszym wykorzystaniem jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Z racji doświadczenia zawodowego i życiowego moją specjalizacją jest coaching międzykulturowy, dzięki któremu możliwe jest zrozumienie różnic kulturowych i religijnych. Narzędzia coachingu międzykulturowego pozwalają wygenerować konkretne rozwiązania w jaki sposób te różnice zamienić w kreatywną różnorodność.

Czyli….

Możesz dokonać wszelkich zmian w życiu, jeśli wierzysz, że możesz i jesteś na te zmiany gotowy.

Jak wygląda współpraca z Coachem?

To Ty zapraszasz mnie do swojego świata przemyśleń, rozważań i odpowiedzi, których tylko Ty sam jesteś wstanie udzielić. Jako coach jestem Twoim towarzyszem, który przemierzy z Tobą od początku do końca drogę do realizacji Twoich celów i pozytywnych zmian w życiu.

Nigdy nie będę Cię oceniać, ani nie podam Ci gotowej recepty, czy pomysłu na wykreowanie Ciebie i Twoich zmian. To Ty sam odnajdziesz drogę, a ja będę towarzyszyła Ci podczas tej zmiany.
Pamiętaj mamy jeden wspólny cel: Twój rozwój osobisty w życiu zawodowym i prywatnym.

Będę Ci zadawać otwierające i skłaniające do przemyśleń pytania, które ułatwią Ci głębsze zrozumienie swoich przekonań, pragnień i tego, co jest dla Ciebie ważne w życiu.

To Ty zdecydujesz jaki obierzesz kierunek, aby zrealizować swoje cele i zmienić swoje życie. Skoncentrujemy się na Twoich planach, jak również trudnościach, które wcześniej nie pozwalały Ci na samodzielną realizację i rozwój.

W naszej współpracy dobiorę odpowiednie narzędzia, które będą indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Współpracując ze mną odkryjesz w sobie to, co posiadasz najlepszego a co do tej pory było dla Ciebie niezauważalne. Wykorzystasz swój potencjał najlepiej jak to jest możliwe w osiągnięciu swoich celów i zamierzeń.

Zapraszam Cię do współpracy.
Coaching Indywidualny Biznesowy Lublin Ewa Kowal

Coaching Biznesowy Lublin

Szkolenia dla firm / pracowników

„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni.”
L. Eims

Czy zastanawiałeś się dlaczego niektóre firmy znajdują się na szczycie rankingów w kategorii sukces, a inne zawsze pozostaną w cieniu tych pierwszych?

Odpowiedź jest prosta!

Za sukcesem firmy stoi odpowiednio i profesjonalnie przygotowany personel.

Coaching pracownika

Jeśli jesteś właścicielem lub prezesem firmy i dostrzegasz u pracowników problemy z komunikacją w zespole lub mało efektywne gospodarowanie czasem pracy, to zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą coachingu biznesowego. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych form rozwoju pracowników.

Coaching to bardzo uniwersalne narzędzie, które dzięki holistycznemu zastosowaniu doskonale sprawdza się w większości sytuacji biznesowych.

Jeśli pragniesz rozwinąć swoją firmę na rynku zagranicznym i nawiązać nowe, intratne kontrakty międzynarodowe, to zapraszam Cię, abyś skorzystał sam bądź z pracownikiem z coachingu międzykulturowego.

coaching indywidualny biznesowy lublin

Przez 11 lat pracowałam na stanowisku managera w różnych zakątkach świata spotykając ludzi z odmiennych kultur i religii. Czas ten wykorzystałam w pełni, zdobywając cenną wiedzę dotyczącą różnic w komunikacji międzykulturowej. Nabyłam umiejętności pozwalające na zaakceptowanie różnic obyczajowych i zdolność przekształcania tych odmienności w rozwój osobisty pracownika oraz firmy.

Dodam jak ważne jest, aby pracownik wyraził chęć spotkania z coachem i był gotowy na dokonanie potrzebnych zmian.

Zapraszam do kontaktu – wspólnie możemy zwiększyć zyski Twojej firmy i ulepszyć relacje międzyludzkie.

Ewa Kowal
Coaching Indywidualny Biznesowy Lublin