Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1025

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165

Warning: Creating default object from empty value in /gamma/kuzniakowal/backstage/wp-content/themes/specular/admin/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Szkolenia Lublin - Coach Ewa Kowal - Kuźnia Zmian - KuzniaKowal.pl

O mnie szkolenia Lublin

Ewa Kowal Coaching

Drogi Czytelniku, skoro odwiedzasz moją stronę oznacza to, że jesteś w tym punkcie swojego życia, w którym pojawiła się potrzeba, aby coś w tym życiu zmienić. Być może zastanawiasz się teraz kim jestem i co mam Ci do zaoferowania.

Mogłabym na początek zasypać Cię informacjami o stanowiskach, które zajmowałam na szczeblach zawodowych, certyfikatach, dyplomach jakie zgromadziłam i oczywiście o tym, co do tej pory udało się mi w życiu osiągnąć. Pozwól jednak, że opowiem Ci dlaczego kocham życie i uważam, że wprowadzanie zmian w utarte dotychczas schematy myślowe oraz nieustanny rozwój osobisty są nam niezbędne do spełnionej i radosnej egzystencji.

Być może, lubisz inspirować się lub cytować słowa osób, które swoją postawą i zachowaniem zmieniły losy wielu ludzi. Osobiście podpisuję się obiema rękami pod zdaniem wypowiedzianym przez Mahatmatę Gandhiego, że „Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie”. Właśnie tą maksymę nieustannie praktykuję w swoim życiu.

Często mamy wiele wymagań i oczekiwań w stosunku do, partnera, dzieci czy pracodawcy. Dzieciom wciąż powtarzamy – „stać Cię na więcej, dasz radę”. Z partnerem rozpoczynamy rozmowę od ” chcę żebyś zrobił to…”,” nie chcę żebyś był taki…”.

Natomiast o pracodawcy – nieraz tylko w duchu, bo nie mamy odwagi powiedzieć wprost- pomyślimy” gdyby to była moja firma zrobiłabym to zupełnie inaczej – lepiej”.

Wiedz jednak jedno : jeśli czegokolwiek oczekujesz od innych najpierw zacznij zmiany od siebie. To tylko Ty kreujesz swój świat i masz realny wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu. Sam decydujesz o tym, jakich ludzi masz wokół siebie i jaką rolę odgrywasz w społeczeństwie. Skąd to wiem? Bo sama doświadczam tej prawidłowości każdego dnia.

Studia filozoficzne otworzyły mnie na potrzeby innych oraz dały możliwość poznania różnorodności opinii oraz postaw jakie przyjmują ludzie wobec różnych zjawisk w życiu. Praca jest moją pasją, dzięki której miałam możliwość spędzić 11 lat w krajach arabskich oraz zdobyć doświadczenie z zakresu postaw i relacji międzykulturowych.

Natomiast moją wiedzę merytoryczną szczegółowo rozwinęły studia podyplomowe Coaching i Mentoring.
Jestem dyplomowanym coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, specjalistą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR, ale przede wszystkim szczęśliwym człowiekiem, nieustannie pracującym nad własnym rozwojem. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, abyś mógł mi zaufać, bo dążymy do jednego celu – pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Szkolenia Lublin

W jaki sposób dokonasz zmian w życiu?

Posiadam pełen zakres różnych metod i narzędzi, które pozwolą Ci zrozumieć Twój własny sposób myślenia, nawyki i przekonania oraz umożliwią przekroczenie granic, które wcześniej były niemożliwe do pokonania.

Każdego dnia będziesz wprowadzał w swoje życie małe zmiany,
które w rezultacie zbliżą Cię do osiągnięcia uprawnionych celów.

Wybór coacha to bardzo ważna decyzja, przed którą teraz zapewne jesteś. W życiu często jest tak, że na swojej drodze spotykamy mnóstwo ludzi, ale tylko nieliczni z nich odegrają w nim pozytywną i znaczącą rolę. Czy jesteś gotów podjąć  wyzwanie i spróbować dokonać zmian w swoim życiu?

Skoro jesteś na tej stronie , w pełni wierzę, że tak.

Nazywam się Ewa Kowal i zapraszam Cię do mojej Kuźni Zmian – Coaching w Lublinie.